LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasibaigus renginiui „Aktyvus europietis“
30-05-2017

Pasibaigus renginiui „Aktyvus europietis“

Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedra kartu su Klaipėdos miesto Kūno kultūros mokytojų asociacija „Klaipėdos sportas“ įgyvendina 10 mėn. trukmės projektą „Aktyvumo versmė“ (projekto vadovė – doc. dr. A. Šarkauskienė).

Gegužės 22–25 dienomis vyko renginys „Aktyvus europietis“.

2017 gegužės 22 d. buvo organizuojamas seminaras, kuriame dalyvavo Klaipėdos miesto kūno kultūros ir sporto pedagogai; Klaipėdos universiteto Kūno kultūros ir sporto pedagogikos bei Fizinio aktyvumo ir sporto pedagogikos studijų programų studentai bei kiti KU bendruomenės nariai. Seminaro metu buvo apžvelgtos projekto metu įgyvendintos veiklos bei išsamiai pristatyta renginio „Aktyvus europietis“ eiga.

Dėstytojai iš Turkijos bei Lenkijos supažindino projekto dalyvius su planuojamomis veiklomis: parodė vaizdinę medžiagą apie paruoštą pristatyti fizinio aktyvumo veiklą (sportinį ar liaudies žaidimą; pratimų kompleksą ar kitą fiziškai aktyvią veiklą), pagrindė jos plėtros aktualumą ir naudingumą, pateikė teiginius, kodėl ši veikla jų šalyje yra populiari ir jaunųjų paauglių labai mėgstama.

Tris dienas aktyvumo renginiai buvo vykdomi 3-ose Klaipėdos miesto vietose: prie Sendvario, „Versmės“ bei P. Mašioto progimnazijų. Vadovaujant Turkijos, Lenkijos ir Klaipėdos universiteto dėstytojams 5‒6 klasių mokiniai turėjo galimybę išbandyti naujas fizinio aktyvumo veiklas, kurias, tikėtina, praktikuos ir ateityje.

Dėkojame visiems renginio dalyviams ir linkime aktyvios vasaros.

 

Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo 2016 m. lėšomis.