LT   |   EN      Mano KU   |
Padėka lengvaatletėms, garsinančioms Klaipėdos universiteto vardą
20-03-2021

KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas pasveikino Universiteto sportininkes, lengvaatletes Gintarę Tirevičiūtę ir Eriką Krūminaitę, sėkmingai gynusias uostamiesčio Alma mater garbę Kaune vykusiame Lietuvos studentų lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate.

Jame Gintarė Tirevičiūtė ne tik nugalėjo varžoves šuolio į aukštį rungtyje, bet ir, pasiekusi kandidato į sporto meistrus rezultatą, įvykdė normatyvą į Europos U23 čempionatą, kuris vasarą turėtų vykti Norvegijoje. Gintarės rezultatas – 181 cm. Savo asmeninį rekordą Gintarė Tirevičiūtė pagerino net 4 cm.

Erika Krūminaitė nugalėjo 60 m barjerinio bėgimo rungtyje, o šuolio į tolį rungtyje, atsilikusi vos 1 centimetru nuo čempioniško rezultato, pelnė sidabro medalį. Medalius čempionate dar 3 KU sportininkai.

Iš dešimties čempionate dalyvavusių aukštųjų mokyklų komandų KU lengvaatlečiai pelnė 5-ąją vietą.

KU rektorius padėkojo sportininkams už jų skiriamą laiką ir jėgas Klaipėdos universitetui garsinti: „Kas garsina universitetą be mokslo, studijų ar išradimų? Kultūrinė veikla ir, žinoma, sporto pasiekimai. Kiekvienas judesys ir pergalė, ypač šiuo – pasyviu karantino metu mums ypač svarbūs ir džiuginantys“,- sakė prof. dr. A. Razbadauskas.

Abi sportininkės kukliai priėmė padėkas. Tiek psichologiją studijuojanti Gintarė Tirevičiūtė, tiek būsimoji vaikų trenerė Erika Krūminaitė sakė svajojančios apie dar geresnius rezultatus ateity. Sportas, studenčių teigimu, jų studijoms netrukdo, priešingai – padeda ir dar suteikia daug gerų emocijų, o ypač kai tenka dalyvauti sporto varžybose.