LT   |   EN      Mano KU   |   
Nacionalinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“
10-09-2016

Nacionalinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė – tai kasmetinis mokslo festivalis, šį rudenį vykstantis jau tryliktą kartą. Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas (JTGMF) džiaugiasi galėdamas prisidėti prie iniciatyvos, siekiant sudominti vaikus ir moksleivius mokslo pasauliu, siūlant praktinius užsiėmimus, kuriuos veda mokslininkai, tyrėjai, specialistai. Į festivalio renginius vis aktyviau įsitraukia ir verslo įmonės, kviečiančios moksleivius susipažinti su mokslo bei technologijų taikymu versle, daugiau sužinoti apie perspektyvias profesijas.

Festivalyje šiais metais nusprendė dalyvauti ir JTGMF draugas bei partneris – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Tarptautinės reikšmės Klaipėdos valstybinio jūrų uosto veikla ypač svarbi Klaipėdos regiono ekonominei plėtrai bei visos šalies ekonomikai. Tai didžiausias ir svarbiausias Lietuvos Respublikos transporto centras, apimantis jūros, automobilių kelius ir geležinkelius. Todėl ieškoma būdų, kaip toliau sėkmingai konkuruoti su kitais Baltijos jūros uostais, plėstis ir augti.

Rugsėjo 9 d. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija maloniai priėmė net 60 festivalio dalyvių – Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Tauragės „Versmės“ gimnazijos moksleivius bei mokytojus, kuriems Klaipėdos jūrų uosto veiklą, plėtros projektus bei perspektyvas pristatė Rinkodaros skyriaus viršininkė Kristina Gontier.

JTGMF administracija