LT   |   EN      Mano KU   |   
Nacionalinė konferencija „Jūros ir krantų tyrimai 2021“: nuo Baltiijos vandenų gyvūnijos problematikos iki taršos Arktyje
22-10-2021

KU Jūros tyrimų institute antra diena vyksta Nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija „Jūros ir krantų tyrimai 2021“. Tradicinis rudens renginys, mokslinei diskusijai sukviečiantis įvairių sričių jūros, jūrinės aplinkos ir technologijų tyrinėtojus, Klaipėdoje vyksta jau 14-ąjį kartą.

Konferencijos formatas šiemet – mišrus, leidžiantis pranešimų dalyviams su auditorija bendrauti ir gyvai, ir nuotoliniu būdu.

Konferencijos temos apima platų mokslinių interesų ratą – nuo pranešimuose apžvelgiamų žuvų, paukščių ar net vabzdžių populiacijos problematikos jūrinėje bei pakrančių aplinkoje iki plieno, naudojamo SGD talpyklų ir vamzdynų gamybai, eksploatavimo vertinimo metodikų, dirbtinių salų konstrukcinių ypatybių ar ekspedicijų į Arktį ir jose vykdytų mokslinių tyrimų rezultatų pristatymo.

Konferencija “Jūros ir krantų tyrimai 2021” įtraukta į spalio 18-24 dienomis LR Aplinkos ministerijos Lietuvoje organizuojamos Klimato savaitės renginių programą.

Renginio programa su pranešimų temomis ir mokslinės medžiagos santrauka skelbiami: http://apc.ku.lt/krantai2021/ .