LT   |   EN      Mano KU   |   
Mokyklų bibliotekų darbuotojai kviečiami dalyvauti konferencijoje „Aktyvi ir inovatyvi mokyklos biblioteka: lūkesčiai ir perspektyvos“
08-09-2016

Rugsėjo 9 d. Klaipėdos universitete (Studlendas, Herkaus Manto g. 84, Klaipėda) vyks mokyklų bibliotekų darbuotojų konferencija, skirta bibliotekų metams paminėti, „Aktyvi ir inovatyvi mokyklos biblioteka: lūkesčiai ir perspektyvos“.

Mokyklų bibliotekų darbuotojams skirtos konferencijos tikslas – stiprinant profesinius ryšius, aptarti bibliotekos vaidmenį mokinių ugdymo procese ir identifikuoti galimybes tobulinti bibliotekų veiklą.

Konferencijoje bus aptarta inovacijų plėtros bibliotekose poreikis ir galimybės, bibliotekų vaidmuo ugdant tarpkultūrines kompetencijas, informacinį ir akademinį raštingumą, iššūkiai, su kuriais susiduria mokyklų bibliotekų darbuotojai, ir kt.

Pranešimus skaitys Švietimo ir mokslo viceministrė Natalja Istomina, Lietuvos mokyklų bibliotekų asociacijos prezidentė Rima Noreikienė, Vilniaus ir Klaipėdos universitetų bibliotekų ir Lietuvos aklųjų bibliotekos specialistai, Klaipėdos universiteto dėstytojai, Klaipėdos savivaldybės atstovai. Po pranešimų vyks panelinė diskusija.

Konferencijoje dalyvaus Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos universiteto rektorius prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas.

Konferenciją organizuoja: Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Klaipėdos universitetas.

Daugiau informacijos: http://www.lmnsc.lt/lt/renginiai/?id=1241