LT   |   EN      Mano KU   |   
Moksleivių filosofinių įžvalgų lavinimo konkurso „LAISVA MINTIS IR JŪROS DVASIA“ II etapas
04-04-2017

Moksleivių filosofinių įžvalgų lavinimo konkurso „LAISVA MINTIS IR JŪROS DVASIA“ II etapas

Nacionalinio moksleivių filosofinių įžvalgų lavinimo konkurso „LAISVA MINTIS IR JŪROS DVASIA“ (potemė – „Asmuo ir jūra“) II etapas – kūrybinės filosofinių įžvalgų ir audiovizualinio meno dirbtuvės

 Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto Filosofijos ir kultūrologijos katedra drauge su Klaipėdos miesto savivaldybe ir socialiniais partneriais maloniai kviečia kūrinių, atrinktų į II konkurso etapą, autorius ir jų mokytojus 2017 m. balandžio 7 d. 12:00 val. atvykti į laureatų apdovanojimo ceremoniją ir kūrybines filosofinių įžvalgų bei audiovizualinio meno dirbtuves adresu: Klaipėda, S. Nėries g. 5, 203 auditorija.

Organizatoriai šiuo konkursu siekia atkreipti dėmesį į išskirtinę jūros ir uosto reikšmę, formuojantis lietuviškajai tapatybei. Lietuvos mokiniai skatinami apmąstyti, kaip jūrinis faktorius veikia geopolitinį Lietuvos valstybingumo kontekstą, reflektuoti mitologijoje, legendose, tautosakoje ir šiuolaikinėje kūryboje aptinkamus jūros motyvus, jūros stichijos poveikį mąstymui, analizuoti asmenybės ir jūros santykį, jūrinį pasaulėvaizdį ir kultūrą.

Daugiau informacijos