LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Moksleiviams Klaipėdos universitetas siūlo iškeisti pamoką į paskaitą

Lapkričio 20–24 dienomis Klaipėdos universitete jau devintą kartą vykdomas projektas moksleiviams Iškeisk pamoką į paskaitą! Trumpam tapti Klaipėdos universiteto studentu ir daugiau sužinoti apie dominančias studijų programas galės visi norintys vyresniųjų klasių moksleiviai. Na, o abiturientams tai – puiki proga „pasimatuoti“ specialybę prieš nusprendžiant, kurią studijų programą pasirinkti baigus mokyklą.

Paskaitas skaitys Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai (daugiau kaip 70 skirtingų mokslo krypčių). Moksleiviai turės galimybę rinktis iš plataus paskaitų spektro: nuo paskaitų apie inkaro įrengimą, robotus ar asmeninių ryšių transformavimą į verslo ryšius iki reporterio darbo žiniasklaidoje, ritminės ir atletinės gimnastikos mokymo ar lygių galimybių užtikrinimo bendruomenėje.

Visą savaitę Universitete moksleiviai galės kartu su studentais dalyvauti interaktyviose paskaitose, seminaruose ar laboratoriniuose užsiėmimuose. Paskaitos vyks Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Humanitarinių ir ugdymo mokslų, Socialinių mokslų fakultetuose, Baltijos istorijos ir archeologijos institute bei Menų akademijoje.

Vykdant projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą“ Klaipėdos universiteto dėstytojai moksleiviams siūlo paskaitas skaityti jų mokyklose – Klaipėdos mieste ir pajūrio regione. Taigi šiemet moksleiviai turės galimybę ne tik iškeisti pamoką į paskaitą, bet ir savo mokytoją – į dėstytoją.

Kviečiame mokyklas aktyviai dalyvauti ir taip paįvairinti matematikos, biologijos, lietuvių kalbos ir literatūros, informacinių technologijų, fizikos bei chemijos, menų, kūno kultūros pamokas. Mokinius skatiname aktyviai domėtis ateities studijomis. Registracija jau prasidėjo!

Registruotis iki lapkričio 16 d., 12 val.!

Paskaitų sąrašą universitete ir tavo mokykloje rasite čia