LT   |   EN      Mano KU   |   
Kvietimas teikti paraiškas Tyrėjų stipendijos programai
18-02-2022

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują kvietimą teikti paraiškas į Tyrėjų stipendijos programą ir gauti finansavimą savo moksliniams tyrimams Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Turite puikią mokslinę idėją, planuojate mokslinį tyrimą, turite partnerius Jungtinėse Valstijose, bet neturite finansavimo? Paskubėkite pasinaudoti Baltijos – Amerikos Laisvės fondo siūloma galimybe gauti pilno išlaikymo stipendiją Jūsų moksliniam projektui JAV.
Kviečiame Lietuvos mokslininkus ir tyrėjus nepraleisti puikios progos ir pasinaudoti galimybe savo mokslinius projektus įgyvendinti partnerių Jungtinėse Valstijose universitetuose, laboratorijose ar tyrimų centruose.

BAFF suteikia iki 60,000 JAV dolerių stipendiją per metus. Stipendija leidžia mokslo darbuotojams pasiimti šeimos narius, dalyvauti dvejose mokslinėse konferencijose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Programa gali trukti nuo pusės metų iki vienerių metų.
Konkursai į šią programą vyksta du kartus per metus – pavasarį ir rudenį.

Išsamią informaciją apie programą ir konkurso sąlygas rasite: https://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-research/

Paraiškos į BAFF Tyrėjų Stipendijos programą bus priimamos iki š.m. balandžio 1 d.