LT   |   EN      Mano KU   |   
Kviečiame dalyvauti diskusijoje apie ,,BREXITĄ“
03-05-2019

Gegužės 9 dieną, 18:00 val. Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Lietuvos užsienio reikalų ministerija klaipėdiečius ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“. Diskusija vyks Klaipėdos universiteto Stasio Vaitekūno auloje, adresu Herkaus Manto g. 84.

Savo įžvalgomis apie ,,Brexito“ procesą ir jo poveikį mums visiems, dalinsis politologas, Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala, žurnalistas Vladimiras Laučius, užsienio reikalų ministerijos diplomatė Jurgita Germanavičienė ir Klaipėdos Jaunųjų konservatorių lygos narys Mantas Vičius.

Kodėl Didžioji Britanija nusprendė palikti ES ir kodėl ,,Brexito“ procesas taip ilgai tęsiasi? Ar mums turi rūpėti ,,Brexitas“, o gal tai neturi jokio poveikio mums? Kaip ,,Brexitas“ paveiks ES, ar tokie ir panašūs ,,exitai“ yra įmanomi ir ateityje? Į šiuos ir kitus atsakymus diskusijos metu atsakymų ieškos diskusijos dalyviai. Diskusijoje bus kalbama ne tik apie ,,Brexitą“, bet ir Lietuvos bei mūsų visų santykį su juo. Kaip mes vertiname ,,Brexitą“, ar esame jam pasiruošę? Ar ,,Brexitą“ galime laikyti, kaip galimybę Lietuvai?

Diskusija „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“– Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ ir ,,Klaipėda-Europos jaunimo sostinė 2021 m.” bendras renginys.

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ rasite http://urm.lt/default/lt/uzsienio-politika/uzsienio-politikos-prioritetai/lietuva-europos-sajungoje/pilieciu-dialogai-mano-europa.