LT   |   EN      Mano KU   |   
Kviečia dalyvauti Verslo simuliaciniame žaidime Daugpilyje
06-09-2018

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas drauge su partneriais Lietuvoje ir Latvijoje kviečia studentus, abiturientus, naujų (ne daugiau nei 2 metus veikiančių) įmonių steigėjus, o taip pat asmenis, planuojančius kurti savo verslą, dalyvauti VERSLO SIMULIACINIO ŽAIDIME! Tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui! (Ready for Business/ ReforB) rėmuose organizuojamas renginys vyks rugsėjo 19 d. Daugpilyje (Latvija).

Žaidimo tikslas – išanalizuoti įvairius gamyba užsiimančių įmonių veiklos aspektus. Bus suformuotos mišrios komandos, kurios, pasitelkdamos inovatyvumą ir strateginį mąstymą, analizuos įvairias situacijas, spręs paruoštas užduotis.

Registracija el. p. solveiga@kmtp.lt arba tel. 8 671 61829 iki 2018 m. rugsėjo 12 d.  (Su pretendentais susisieksime ir registraciją patvirtinsime asmeniškai).

Dėmesio! Organizatoriai padengia  kelionės, apgyvendinimo  kaštus ir maitinimo išlaidas. Iš Klaipėdos į Daugpilį išvykstama rugsėjo 18 d., grįžimas – rugsėjo 19 d. Kelionė – transportu, kuris bus specialiai  išnuomotas dalyvių grupei.

Trumpai apie projektą. Projekto „Pasiruošęs verslui!“ tikslas – palengvinti tvarų verslumo vystymąsi Lietuvos ir Latvijos pasienio regione. Projekte jėgas sutelkia 6 partneriai iš Latvijos ir Lietuvos – mokslo, verslumo skatinimo įstaigos, su jaunimu dirbančios organizacijos. Tarp jų – ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

www.refor.eu