LT   |   EN      Mano KU   |   
KU studentų renginyje S. Vievesė papasakojo apie sunkų kelią aktorystės link
04-10-2019

Spalio 3 d. kavinėje „10 TILTŲ“ įvyko pirmasis šiemet, jau tradicija tapusio Klaipėdos universiteto studentų sąjungos organizuojamo pokalbių ciklo „Studentiškas spalis“ susitikimas. Pirmoji KU studentų viešnia – aktorė Skaistė Vievesė.

Vaikystėje svajojusi dirbti policininke, dirigente ar meno vadybininke, „Studentiško spalio“ pašnekovė, sako visai negalvojusi apie aktorės karjerą. Mokydamasi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje klasikinio dainavimo, ji jau tada suprato, kad švaisto savo laiką. Pasak jos, gyvenime labiau norėjosi disciplinos, veiklos, kuri būtų konkurencingesnė.

„Aktorinė sfera man buvo nežinoma, neatrasta, joje aš buvau silpniausia“, – pabrėžia aktorė S. Vievesė.

Aktorė atvirai pasakojo apie situaciją šeimoje – vaikystę be tėčio ir mamos, apie gyvenimą su seneliais, kurie neišgalėjo finansiškai paremti jos noro mokytis užsienyje. Besimokant Vilniuje teko ieškotis darbo, kad galėtų save išlaikyti, tačiau darbas ir studijos buvo du nesuderinami dalykai. Po darbo Skaistė kasdien eidavo į paskaitas, kol galiausiai, iš nuovargio, vaidinimo metu, neteko sąmonės.

KU studentams aktorė paatviravo ir apie mokykloje patirtus užgauliojimus, patyčias aktorių atrankų metu.

„Dažnai sulaukdavau komentarų, kad esu „komercinė ir per graži“, todėl sunkiai gaudavau norimą vaidmenį.“, –  teigė mergina.

Šiuo metu Skaistė vaidina seriale „Monikai reikia meilės“. Tai pirmasis aktorės vaidmuo, kur ji vaidina suaugusią moterį.

S. Vievesė pokalbio metu pasidalino ir ateities planais. Galvoja pradėti įrašinėti podcast‘us namų temomis, talpinti vaizdo įrašus „Youtube” kanale, taip pat keliauti po įvairias pasaulio šalis su šeima.

Aktorė džiaugiasi KU studentų vykdoma veikla bei jų aktyvumu ir pataria niekada nieko nebijoti.

„Jei kažko nori, turi eiti ir prašyti, siekti savo užsibrėžtų tikslų bei būti motyvuotas!“, – tikina pirmojo „Studentiško spalio“ susitikimo viešnia.

Kitas pokalbių ciklo „Studentiškas spalis“ susitikimas vyks spalio 10 d. Antrajame renginyje KU studentai kalbins atlikėją Eglę Jakštytę.

Straipsnį rengė KU praktikantės Karolina Butkutė ir Gustė Naricynaitė