LT   |   EN      Mano KU   |   
KU – studentiško teatro mėnuo
14-11-2019

Klaipėdos universiteto (KU) studentų teatras lapkritį skelbia studentiško teatro mėnesiu. Šia proga, Klaipėdoje bus pristatomi KU ir kitų miestų universitetų studentų spektakliai.

Lapkričio 18 d. 18 val. bus rodomas prieš metus veiklą oficialiai pradėjusio KU teatro spektaklis „Sudužusios širdies istorija“, pagal šiuolaikinės suomių dramaturgės Saros Turunnen to paties pavadinimo pjesę. Spektaklyje pasakojama jaunos rašytojos ir jos sielos akistatos istorija, kuri nuveda į aklavietę. Menas ar meilė, meilė ar menas? Šiuos ir kitus  klausimus žiūrovams kelia spektaklis, kuriame vaidina dešimt skirtingų fakultetų ir specialybių studentų.

KU spektaklis „Sudužusios širdies istorija“

Lapkričio 24 dieną KU bendruomenė kviečiama į Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų teatro „Palepė“ spektaklį „Sala“ (režisierius Olegas Kesminas).

VGTU spektaklis „Sala“

Studentiško teatro mėnesio uždarymas lapkričio 29 d. įvyks Tauragėje, kur rengiamas KU absolventų mokyklinių teatrų festivalis „Aitvarai“. Jame savo spektaklius rodys KU alma mater baigę režisieriai-pedagogai iš Vilniaus, Prienų, Tauragės, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio.

Studentiško teatro mėnesis rengiamas minint Tarptautines Studentų ir Humanitarų dienas.

Daugiau informacijos apie renginius rasite www.ku.lt renginių kalendoriuje.