LT   |   EN      Mano KU   |   
KU studentams – Klaipėdos miesto savivaldybės stipendijos
21-10-2019

Klaipėdos miesto savivaldybės stipendijas, skirtas gabiems ir talentingiems aukštųjų mokyklų pirmojo kurso studentams, šiais metais gavo net keturiolika Klaipėdos universiteto (KU) pirmakursių. Tarp jų – ir du studentai iš užsienio.

Verslo ir viešosios vadybos, socialinių ir humanitarinių mokslų studijų krypčių grupėje stipendijų sulaukė KU studentai iš Ukrainos – Kateryna Halushko bei Denis Ivanov, studijuojantys „Europos istorijos“ bakalauro studijų programoje. Šioje grupėje įvertinimo sulaukė ir dar viena KU studentė – stipendija skirta ir Kristinai Saveljevai.

Informatikos, matematikos ir inžinerijos mokslų studijų krypčių grupėje Klaipėdos miesto savivaldybės stipendijos skirtos net septyniems KU pirmakursiams. Jomis įvertinti Žilvinas Kuprys, Jolanta Peisokaitė, Rūta Tamanauskaitė, Julius Dambrauskas, Akvilė Jaugaitė, Kristupas Matiekus ir Julija Kersnauskaitė.

Sveikatos ir gyvybės mokslų grupėje stipendijos skirtos Austėjai Rimkutei, Aidai Bradauskaitei, Medai Šaltytei bei Dovydui Puidokui.

„Džiaugiamės, kad žinių trokštantys ir gabūs studentai renkasi studijas Klaipėdos universitete. Skaičius pirmakursių, gavusių Klaipėdos miesto savivaldybės stipendijas, tikrai džiugina. Tai yra ir savotiškas įvertinimas mūsų universitetui – turime išlaikyti aukštą studijų kokybę, kad talentingi jaunuoliai rinktųsi studijas Klaipėdos universitete ir savo ateitį sietų su šiuo miestu“, – sakė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio įsakymu stipendijos šiemet skirtos keturiasdešimčiai uostamiesčio aukštųjų mokyklų pirmakursių.