LT   |   EN      Mano KU   |   
KU Strategijos įgyvendinimo komiteto posėdžiuose toliau gryninamas Veiklos planas 2021-2022
21-01-2021

Artėja finišo tiesioji. Sausio 13 d. ir sausio 20 d. vyko trečiasis ir ketvirtasis KU Strategijos įgyvendinimo komiteto posėdžiai. Abiejų posėdžių metu buvo toliau tikslinami Veiklos plano 2021-2022 metams kriterijai ir rodikliai, vyko prioritetų gryninimas, analizuotas lėšų poreikis. Posėdžių metu buvo daug diskutuojama dėl efektyvumo ir tvarumo kriterijų ir rodiklių. Būsimasis veiklos planas skirsis nuo savo pirmtakų tuo, kad siekiant KU Strategijos 2030 maksimalaus įgyvendinimo pradedama formuoti poveikio vertinimo sistema.

Padėka tiems KU bendruomenės nariams, kurie sureagavo į Atviro Forumo prašymą po sausio 8 d. Komiteto posėdžio ir pateikė labai konstruktyvius pasiūlymus dėl bendruomenės gerovės sistemos tobulinimo. Su šiais pasiūlymais buvo supažindinti tiek Komiteto nariai, tiek Rektorius ir Prorektoriai. Dalies pasiūlymų pagrindu bus kuriama bendruomenės gerovės efektyvumo sistema, kuri turėtų tapti sudėtine kito, jau 2023-2024 metų, veiklos plano dalimi.

Paskutiniai Veiklos plano 2021-2022 metams taškai bus sudėlioti iki sausio mėnesio pabaigos, o vasario mėnesį bus teikiamas tvirtinimui ir prasidės jo pristatymas KU bendruomenei