LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
KU skelbia priėmimą į dar dvi magistrantūros studijų programas

Konstituciniam Teismui paskelbus, kad nauji studijų krypčių vertinimo terminai prieštarauja Konstitucijai, Klaipėdos universitetas skelbia priėmimą į dar dvi magistrantūros studijų programas: Uosto statiniai, Nacionalinis saugumas. 

Jau skelbta, jog skelbiamas priėmimas į bakalauro studijų programas: Ekonomika, Politikos mokslai, Žurnalistika, Chemijos inžinerija, Statybos inžinerija, Biomedicinos inžinerija, Radiologija ir Elektros inžinerija.

Primename, jog prašymų registravimas bakalauro studijų programoms iki liepos 23 dienos, 12 val., magistro studijų programoms iki liepos 10 dienos, 12 val. 

Konstitucinis Teismas birželio 19 dieną pripažino, kad sausio mėnesį priimti su studijų krypčių vertinimo ir laikinojo akreditavimo terminais susiję Mokslo ir studijų įstatymo pakeitimai prieštarauja Konstitucijai.

„Grąžiname tas studijų programas, kurios, mūsų manymu, yra patrauklios ir rentabilios“, – žiniasklaidai komentavo laikinai KU rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Daugiau informacijos apie priėmimą galite atrasti: https://www.ku.lt/priemimas2018/