LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
KU rektorius dalyvaus debatuose KTU

KU rektorius dalyvaus debatuose KTU

Klaipėdos universiteto rektorius Eimutis Juzeliūnas balandžio 27 d. dalyvaus Kauno technologijos universitete vyksiančiame renginyje „Mokiniai renka(si) ateities universitetą“.

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje daug diskutuojama apie aukštojo mokslo reformas Lietuvoje siekiant optimizuoti aukštųjų mokyklų tinklą, didinti studijų kokybę ir tarptautinį konkurencingumą. Universitetų ateitis yra reikšmingas klausimas ne tik Lietuvos akademinei bendruomenei, bet ir moksleiviams – esamiems ir būsimiems abiturientams.

„Mokiniai renka(si)“ – tai projektas, kurio tikslas skatinti aktyvų jaunimo dalyvavimą šalies pilietiniame gyvenime, gilinti mokinių žinias ir domėjimąsi viešosios politikos procesais bei viešuoju valdymu.

Balandžio 27 d. renginyje dalyvaus 9–12 kl. mokiniai, LR švietimo ir mokslo ministrė J. Petrauskienė, Klaipėdos universiteto rektorius prof. Eimutis Juzeliūnas, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis ir Kauno technologijų universiteto rektorius prof. Petras Baršauskas.

Moksleiviai su aukštųjų mokyklų vadovais diskutuos temomis: „Ar universitetų skaičiaus mažinimas padės gerinti aukštojo mokslo kokybę?“, „Kiek universitetų turėtų veikti Lietuvoje?“, „Ar šį kartą politikai yra iš tiesų nusiteikę pakeisti aukštojo mokslo sistemą?“. Diskusiją tiesiogiai transliuos „Delfi.lt“. Renginį moderuos politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

 

Prisijungimas prie tiesioginio debatų stebėjimo internete