LT   |   EN      Mano KU   |   
KU rektoriaus posto siekia 1 kandidatas
21-01-2019

2019 m. sausio 21 d. baigėsi terminas, kurio metu buvo galima pateikti dokumentus dalyvauti viešame konkurse Klaipėdos universiteto (KU) rektoriaus pareigoms užimti. Iš viso sulaukta 1 prašymo.

Sausio 22 d. 16 val., rektoriaus rinkimų komisija rinksis į uždarą posėdį. Jo metu bus atplėštas vokas ir patikrinta, ar visi privalomi dokumentai yra pateikti. Tuomet kandidato vardas ir pavardė bus paskelbti viešai, o jo pateikti dokumentai perduoti KU Senatui bei KU Tarybai.

Taip pat uždaro rektoriaus rinkimų komisijos posėdžio metu, paaiškės ir data, kuomet kandidatas galės prisistatyti KU Tarybai, Senatui, bendruomenei. Taip pat, preliminariai bus numatyta ir galima KU rektoriaus rinkimų data.

Asmuo, pretenduojantis užimti rektoriaus pareigas, turi būti nepriekaištingos reputacijos, turintis mokslo laipsnį arba pripažintas menininkas bei turintis pedagoginės ir vadybinės patirties, žinoti KU Statutą. Pretendentas turi turėti ne žemesnę nei trečią valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją.

Iš Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigų pasitraukus prof. habil. dr. Eimučiui Juzeliūnui, nuo 2018 m. gegužės 2 d. universitetui vadovauja laikinai išrinktas rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.