LT   |   EN      Mano KU   |   
KU mokslininkai dalyvavo tarptautinėje pramonės technologijų parodoje „Hannover Messe 2018“
10-05-2018

2018m. balandžio 23-27 d. Hanoveryje, Vokietijoje vyko tarptautinė pramonės technologijų paroda „Hannover Messe 2018“. Ši paroda yra pasaulyje pirmaujanti pramoninių technologijų srityje. Parodoje pristatomos technologijos, skirtos pramonei robotizuoti, skaitmeninti bei automatizuoti, apjungiant pramonės tiekimo grandis, gamybos optimizavimą, gamybos proceso duomenų analizę bei produktų kokybės vertinimą. Parodoje dalyvavo Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto mokslo darbuotojai, Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Inžinerijos katedros dėstytojai doc. dr. Audrius Senulis ir doc. dr. Marius Vasylius. Jie „Open R&D Lietuva“ tinklo stende pristatė Jūros tyrimų atviros prieigos paslaugas. Parodos metu buvo vykdomi susitikimai su įmonėmis ir asociacijomis, tokiomis kaip – ABB, Smart Factory, Frounhofer Institute ir kitomis.

Parodos metu stende buvo apsilankę Lietuvos ūkio viceministras Gintaras Vilda, Lietuvos komercijos atašė Vokietijoje Daina Lipps, kuriems buvo pristatytos stende eksponuojamos technologijos.

„Open R&D Lietuva“ tinklas vienija Lietuvos mokslo ir studijų institucijas, teikiančias atviros prieigos MTEP paslaugas.

Komandiruotė finansuota pagal MITA koordinuojamą projektą „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga – MITAP II“, skirtą skatinti atvirą prieigą prie tyrimams reikalingų paslaugų ir MTEP rezultatų mokslo ir studijų institucijose (MSI). Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Daugiau informacijos