LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
KU lankėsi Norvegijos mokslo ir technologijos universiteto delegacija

KU lankėsi Norvegijos mokslo ir technologijos universiteto delegacija

Birželio 9 d. Klaipėdos universitete lankėsi Norvegijos mokslo ir technologijos universiteto (NTNU) delegacija: prorektorė Annik Magerholm Fet, Biologijos mokslų instituto direktorė Tove Havnegjerde ir Tarptautinių ryšių koordinatorė Anne Ulla.

Susitikime dalyvavo Klaipėdos universiteto rektorius prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas, Klaipėdos universiteto Tarybos pirmininkas ir AB „Vakarų laivų gamykla“ generalinis direktorius Arnoldas Šileika, Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Kirkutis, KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekanė doc. dr. Rima Mickevičienė, KU Sveikatos mokslų fakulteto dekanas prof. dr. Artūras Razbadauskas, KU Jūros tyrimų atviros prieigos centro direktorė dr. Viktorija Vaitkevičienė ir Suskystintų gamtinių dujų klasterio koordinatorius Andrius Sutnikas.

Susitikimo dalyviai diskutavo Klaipėdos universiteto ir Norvegijos mokslo ir technologijos universiteto bendradarbiavimo klausimais, svarstė mokslo ir verslo integracijos svarbą. Po oficialios diskusijos Klaipėdos universitete delegacija išvyko į Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centrą, Jūrinės žuvininkystės ir akvakultūros laboratoriją. Taip pat buvo aplankyta Vakarų Baltijos laivų statyklos teritorija ir Klaipėdos senamiestis.