LT   |   EN      Mano KU   |   
KU lankėsi Indijos garbės konsulas
12-04-2017

KU lankėsi Indijos garbės konsulas

Šiandien Klaipėdos universitete lankėsi Indijos garbės konsulas Rajinderis Kumaras Chaudhary. Susitikime dalyvavo KU mokslo ir meno prorektorė Rita Vaičekauskaitė, universiteto atstovai ir vienuolika KU studentų indų.

Indijos garbės konsulas R. K. Chaudhary susitikimo metu papasakojo apie savo vaidmenį Lietuvoje gyvenantiems Indijos piliečiams Lietuvoje ir sudarytas galimybes: visokeriopa pagalba socialiniais klausimais, rūpinimasis jų integracija Lietuvoje. Universiteto atstovai priminė atvejus, kai konsulas padėjo išspręsti problemas, kilusias su KU studentais iš Indijos.

Šiuo metu Klaipėdos universitete studijuoja apie 60 Indijos piliečių. R. K. Chaudhary ragino į susitikimą atėjusius studentus registruotis internetinėje platformoje, nes tai padėtų lengviau palaikyti ryšius ir bendrauti tarpusavyje. Be to, pažymėjo, kad gyvendami Klaipėdoje turėtų atminti savo nacionalines šventes ir tradicijas. KU atstovai patikino, kad didėjant studentų iš Indijos skaičiui bus siekiama gerinti jų integraciją, skatinti puoselėti savas tradicijas, dalintis savo kultūros išskirtinumu su KU studentų bendruomene.

Indijos garbės konsulas R. K. Chaudhary atkreipė dėmesį ir į Indijos studentų karjeros perspektyvas Klaipėdoje. Konsulas planuoja organizuoti daugiau susitikimų su Indijos studentais, kuriuose dalyvautų ir užsienio kapitalo įmonių Klaipėdoje vadovai.