LT   |   EN      Mano KU   |   
KU lankėsi Baltarusijos respublikos garbės konsulas Nikolaj Logvin
03-04-2019

Klaipėdos universitete (KU) lankėsi Baltarusijos respublikos garbės konsulas Klaipėdos mieste Nikolaj Logvin. Susitikimo su rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku metu, kalbėta, jog Lietuva ir Baltarusija – ne tik kaimyninės šalys. Jas sieja istoriniai ryšiai, ekonominis, kultūrinis bendradarbiavimas.

KU universitete, praėjusių metų rudenį, lankėsi studentai iš Baltarusijos, tarptautinio MITSO universiteto. Tuomet ekonomikos ir logistikos fakultete studijuojantiems jaunuoliams buvo surengta ekskursija po Universiteto miestelį. Ateityje su Baltarusijos aukštosiomis mokyklomis planuojama rengti dalines studijas.

Garbės konsulas priminė, jog šiemet, birželio 21-30 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyks antrosios Europos žaidynės. Į jas įtraukta 15 sporto šakų, tikimasi sulaukti apie 4000 sportininkų iš 50 Europos šalių, išdalinti 198 medalių komplektus.

Dėl būsimų žaidynių, nuo birželio 10 d. iki liepos 10 d., vystant į Baltarusiją neprireiks vizos. Tad konsulas kviečia pasinaudoti proga ir aplankyti šalį.