LT   |   EN      Mano KU   |   
KU kviečia prisijungti prie ispanų kalbos vasaros mokyklos
26-06-2019

Jau ketvirtą kartą liepos mėnesį Klaipėdos universitete vyks Curso de veranointensyvūs ispanų kalbos kursai.

Kursus veda atvykstantys ispanakalbiai dėstytojai, kvalifikuoti ELE (ispanų kaip užsienio kalbos) specialistai. Pradėję veiklą vos nuo kelių studentų, šie mokymai jau kuris laikas išaugę iki kelių skirtingų lygio grupių, todėl tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems studentams.

Šįmet jau antrą vasarą juos ves Víctor Álvarez Guzmán, Klaipėdos universitete dėstęs ne vieną sezoną, turintis psichologo, ir kalbos dėstytojo studijų laipsnį. Jį galima pavadinti tikru universiteto ir Klaipėdos bičiuliu. Būtent tuo galima paaiškinti faktą, kad Viktoras, šiuo metu dirbantis Vokietijoje, per savo atostogas atvyksta… padirbėti čia! 

Ispaniškai pradedama kalbėti nuo pirmosios pamokos ir tai vyksta labai natūraliai. Studentus ypač žavi dėstytojo asmenybė – bendrauti su Viktoru lengva ir paprasta, patrauklus ir Viktoro mokymo metodas, pagrįstas komunikacija bei greitai pastebimi mokymosi rezultatai. Beje, Viktoras dievina krepšinį ir žaidžia jį nuo vaikystės, tačiau Lietuvoje eiti į mėgėjų klubus šiek tiek varžosi, sako, kad labai jau aukšti tie lietuviai…

Dėstytojas puikiai kalba angliškai ir vokiškai, nemažai supranta ir lietuviškai. Šįmet jis, neabejotinai, pasinaudos proga lankyti Lietuvių kalbos ir kultūros akademijos pamokas, kurios taip pat prasidės liepos mėnesį.

Vasaros mokyklos dalyvių laukia mėnuo ispanų kalbos mokymų liepos 2-26 d., o liepos 29 d. numatomas kursų baigimo renginys – paeljos (paella) šventė Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto sode. Šventę organizuos ispanų kalbos klubas ÁTICO HISPÁNICO.