LT   |   EN      Mano KU   |   
KU komanda studijų parodoje „Studijos 2018“
08-02-2018

Klaipėdos universiteto komanda jau pasiruošusi! Susitikime Paroda „Studijos 2018“, kur KU stende gausite visą reikiamą informaciją apie bakalauro ir magistrantūros studijas, priėmimo taisykles bei galimybes išvykti pagal studijų mainus. Universiteto stende bus galima rasti informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie priėmimą į studijas. Taip pat galėsite pabendrauti su Klaipėdos universiteto studentais ir pasiteirauti apie priėmimo, studijų bei paskaitų užkulisius.

Na, o Inovacijų alėjos erdvėje KU atstovai supažindins su Klaipėdos universiteto mokslininkų sukurtomis inovacijomis. Inžinierius docentas Pranas Mažeika pristatys antrą savo rankomis sukonstruotą suslėgtu oru varomą pneumobilį.

Be to, turėsite galimybę pamatyti Klaipėdos universiteto robotus. KU Robotikos klubas pademonstruos robotų sumo kovas. Inovacijų alėjoje galėsite patys išbandyti, kaip valdomas robotas ir sudalyvauti robotų sumo varžybose.

Taip pat moksleiviai galės pabandyti „statyti“ išmanųjį namą. Kompiuterių programoje bus galima valdyti ir koreguoti išmaniojo namo sistemą. Na, o visi besidomintieji sveikatos mokslais Klaipėdos universiteto erdvėje galės išbandyti širdies ritmo registravimo sistemą, kuri skirta realaus laiko širdies ritmui registruoti ir analizuoti. Funkcinės diagnostikos sistema bus registruojama žmogaus sfigmograma ir su ja susiję fiziologiniai rodikliai, virtualiuoju dinamometru bus matuojama žmogaus fizinė jėga.