LT   |   EN      Mano KU   |   
KU – Jungtinėje parodoje „ENERGETIKA 2018“ IR „STATYBA 2018“
13-04-2018

Balandžio 12–15 dienomis Klaipėdos universitetas, organizuojant Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetui ir Jūros tyrimų institutui, dalyvauja jungtinėje parodoje „Energetika 2018“ ir „Statyba 2018“. Paroda vyksta Klaipėdos „Švyturio arenoje“.

Parodoje KU mokslininkai pristato atliktus jūrinių konstrukcijų, paviršiaus dangų, medžiagų bandymus ir tyrimus, interjero bei eksterjero elementų 3D projektavimo ir fizinių modelių spausdinimo galimybes. Parodos metu 3D spausdintuvais bus spausdinami realūs modeliai.

Mokslininkai pristatys ir  pažangiausius statinių aplinkos ir eksploatacinius tyrimus, atliekamus su termovizoriumi, kietųjų dalelių tyrimo portatyvine įranga. Parodoje bus demonstruojama ultragarsinė vamzdynų diagnostikos, paviršiaus šiurkštumo nustatymo, elektromagnetinio lauko portatyvinė tyrimo įranga.

KU stende bus galima susipažinti su inžinerijos studijomis, bendrais dėstytojų ir studentų darbais, kurie akivaizdžiai demonstruoja, kaip studijos gali paskatinti ieškoti naujų sprendimų, pagilinti studentų žinias bei įgūdžius. Vienas tokių pavyzdžių – studentų ir dėstytojo kurtas pneumobilis, kiti statybos inžinerijos studijų programos studentų darbai.

KU Jūrų inžinerijos katedros profesorius Sergejus Lebedevas pristatys pranešimą „Transporto energetinių įrenginių eksploatacinių charakteristikų optimizavimas ir techninės būklės diagnostika“ (balandžio 13 d., 15.00 val., seminarų antrojoje salėje).

Klaipėdos universitetui UAB „EXPO Vakarai“, kaip parodos organizatorius ir Klaipėdos universiteto partneris, suteikė nemokamą ekspozicijos plotą ir būtiną organizacinę įrangą visos parodos metu.

Dėkojame mūsų partneriui UAB „EXPO Vakarai“ už bendradarbiavimą ir paramą.

Parodos informacija: http://www.expo-vakarai.lt/lt/energetika_2018; http://www.expo-vakarai.lt/lt/statyba_2018

Susitikime KU stende!