LT   |   EN      Mano KU   |   
KU įsitraukė į projektą, kuris skatins 3 Europos universitetų tinklų bendradarbiavimą
18-08-2020

Artėjant studijų metams sulaukta puikios žinios. Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto mokslininkai gavo Europos Sąjungos finansavimą dar vieno projekto įgyvendinimui.

Kartu su Opolės universitetu (Lenkija), bei Kadizo universitetu (Ispanija) bus įgyvendinamas 36 mėnesių trukmės projektas „Inovatyvus medicinos ir sveikatos mokslų studentų ugdymas, siekiant geresnio besilaukiančių ir pagimdžiusių moterų sveikatos poreikių patenkinimo”. Projekto tikslas – ne tik studijų medžiagos atnaujinimas, bet inovatyvios ir interaktyvios mokymo platformos, kuriose akušerės, slaugytojos, kineziterapeutai, gydytojai ir paramedikai galėtų rasti teorinės literatūros, naujausių mokslinių straipsnių, video medžiagos, interaktyvių kursų, nuotraukų galerijas, forumus diskusijoms ir pan.

Projektu taip pat siekiama sukurti simuliacines aplinkas medicinos, slaugos, akušerijos ir sveikatos studijų programų studentams.

Projekto vadovė – dr. Aelita Skarbalienė.

Svarbu pažymėti ir tai, kad visi universitetai partneriai priklauso Europos universitetų tinklams. Klaipėdos universitetas priklauso EU-CONEXUS Europos universitetui, Opolės universitetas – FORTHEM Europos universitetui, o Kadizo universitetas – SEA EU (European University of the Seas). Taigi projektas skatins ne tik atskirų universitetų bendradarbiavimą, bet prisidės prie Europos universitetų tinklų bendradarbiavimo.