LT   |   EN      Mano KU   |   
KU – gausus būrys studentų iš Baltarusijos tarptautinio MITSO universiteto
30-11-2018

Klaipėdos universitete lankėsi studentai iš Baltarusijos, tarptautinio MITSO universiteto. Ekonomikos ir logistikos fakultete studijuojantiems jaunuoliams buvo surengta ekskursija po Universiteto miestelį, suorganizuotas susitikimas su laikinuoju KU rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku, jo patarėja Elida Mantulova bei KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekane doc. dr. Rima Mickevičiene.

KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete svečiams pristatyta vadybos su logistikos specializacija studijų programa, o Jūros tyrimų ir gamtos mokslų fakultete – logistikos studijų programos. Taip pat studentų grupei iš Baltarusijos prof. habil. dr. Vytautas Paulauskas pristatė kaip veikia modernus „SimFlex4 Navigator“ simuliatorius bei navigacinė įranga, kuria naudojantis galima susipažinti su laivo judėjimo, uosto įrenginių bei infrastruktūros parametrais.

Po vizito KU, studentų grupė išvyko į jiems skirtą ekskursiją po Klaipėdos uostą.

Baltarusijos švietimo ministerijos tarptautinių ryšių centras jau 25 metus organizuoja studijų turus, kurių tikslas – vietos studentams apsilankyti užsienio universitetuose. Šįkart turo programa – logistikos infrastruktūros valdymo moderniosios technologijos Lietuvoje.