LT   |   EN      Mano KU   |   
KU Gamtos muziejus laukia moksleivių edukaciniuose užsiėmimuose
22-09-2020

Edukacinis užsiėmimas  „Tarp vabzdžių“

Kiekvieną trečiadienį  nuo 9 iki 9.45 val.

Skirta 1-4 klasės moksleiviams.

Edukacijos veikla: Mokiniai aplankys Klaipėdos universiteto Gamtos muziejaus ekspoziciją, kurioje yra sukaupta didžiulė Lietuvos drugių ir vabalų kolekcija. Šios edukacijos metu vaikai patys taps vabzdžiais, tyrinės vabzdžių anatomiją, vystymosi ciklus, buveines, etologiją, išvys įvairios filmuotos medžiagos. Edukacijos pabaigoje jie pieš ant akmenukų savo pamėgtus vabzdžius ir kaip talismaną galės parsinešti namo. Šios edukacijos metu mokiniams bus ugdomas pažinimo potyris, skatinamas meninis kūrybiškumas, sąmojingumas ir atsakomybės jausmas prieš mus supančią aplinką.

Registracija į edukaciją: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3325

Edukacinis užsiėmimas „Neatrastas muziejus“

Kiekvieną trečiadienį nuo 11 iki 12 val.

Skirtas 9-12 klasių moksleiviams

„Neatrastas muziejus“ – ekskursija po Klaipėdos universiteto gamtos muziejų, kurios metu vyresnių klasių mokiniai turės galimybę kartu su gidu aplankyti skirtingas ekspozicijas, kuriose sužinos apie Lietuvoje gyvenančius vabalus, drugelius, paukščius ir žinduolius, sužinos daug įdomių mokslinių faktų, padavimų, etologijos pavyzdžių, kokiose bendrijos šie gyvūnai gyvena, išvys įvairių fotografijų ir filmuotos medžiagos.

Ekskursijos pabaigoje mokiniai dalyvaus viktorinoje.

Registracija į edukaciją: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3324

Edukacinis užsiėmimas „Paukščiai aplink mus anksčiau ir dabar„

Kiekvieną ketvirtadienį nuo 10 iki 11 val.

Skirti 4-10 klasių moksleiviams.

„Paukščiai aplink mus anksčiau ir dabar“  edukacinio užsiėmimo metu sužinosite, kodėl lietuviai nuo seno stebėjo, gerbė ir saugojo paukščius. Aptarsite,
kokią reikšmę paukščiai turi dabartinio žmogaus gyvenime, nagrinėjant etninius elementus (mįsles, pamokymus) bei klasikinius ir šiuolaikinius meno kūrinius, kuriuose atskleidžiama paukščių svarba žmogui bei žmogaus veiklos svarba paukščių rūšių ir buveinių apsaugai.

Turėsite galimybę apžiūrėti Lietuvoje sutinkamų paukščių iškamšų kolekciją, patys nagrinėti, kaip skirtingos rūšys prisitaikiusios gyventi skirtingose buveinėse, sužinosite apie informatyvius paukščių tyrimų metodus.

Galiausiai išsiaiškinsite, kaip ir kodėl dabartinė paukščių apsauga priklauso nuo mūsų. Edukacijos pabaigoje žinios bus įtvirtintos viktorina.

Registracija į edukaciją: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3241