LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
KU ekonomistai lankėsi Vilniuje

KU ekonomistai lankėsi Vilniuje

Klaipėdos universiteto Ekonomikos ketvirtakursiai, atidavę savo baigiamuosius darbus, turėjo puikią progą paskutinį kartą su bendrakursiais paminėti svarbaus gyvenimo etapo pabaigą. Vienuolika būsimųjų ekonomistų, pasinaudoję Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimu, trumpam Klaipėdą iškeitė į Vilnių.

Pavasario semestre, Ekonominės politikos paskaitų metu, studentai aktyviai diskutuodavo apie Seimo, Vyriausybės ir Prezidento institucijų įtaką šalies ekonominės politikos formavimui. Svečiuodamiesi Vilniuje, jie turėjo galimybę aplankyti Seimo rūmus, kuriuose pamatė tiek naująją, tiek istorinę Seimo posėdžių sales, paklaidžiojo Seimo rūmų koridoriais, skirtingose Seimo rūmų erdvėse: Spaudos konferencijų, Prezidento ir A. M. Brazausko salėse, taip pat Vitražo galerijoje ir Seimo rūmus jungiančiose galerijose bei susikaupimo kambaryje.

Taip pat studentai dalyvavo tarptautinės konferencijos „Krymo totorių tauta praėjus trejiems metams po Krymo okupacijos: esama padėtis ir tolesnė tarptautinės bendruomenės atsako strategija“ atidaryme.

Studentus Seimo rūmuose svetingai sutikusi parlamentarė ekonomistė Aušra Maldeikienė, netradiciškai papasakojo apie jos, kaip Seimo narės, darbo pobūdį bei Seimo darbo aktualijas ir „užkulisius“. O diskusijų metu pasidalino patarimais jaunimui dėl tolimesnės karjeros pasirinkimo.

Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje susitikimo metu, politikos analitikas Justas Klimavičius, studentams papasakojo apie „karščiausias“ Europos Sąjungos ekonomines ir politines problemas bei artėjančius politinius iššūkius. O Europos informacijos centro atstovės pasidalino žiniomis apie įvairias jaunimui pritaikytas programas. Studentai buvo skatinami aktyviau dalyvauti įvairiose jaunimui skirtose iniciatyvose: ryžtis savanorystei, dalyvauti Europos solidarumo korpuso veiklose, pasinaudoti verslumo skatinimo galimybėmis, sekti Europos jaunimo portalo naujienas ir aktyviau įsitraukti į visuomenei naudingas veiklas.