LT   |   EN      Mano KU   |   
KU diplomų įteikimo šventė [FOTO]
27-06-2019

Birželio 20 d. „Švyturio arenoje“ įteikti diplomai 28-ajai Klaipėdos universiteto (KU) absolventų laidai.

Šįmet diplomai buvo išdalinti 661 absolventui. 295 Sveikatos (SVMF), 249 Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetų (SHMF), 99 Jūros technologijų ir gamtos mokslų (JTGMF) bei 20 Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto (BRIAI) studentams, įgijusiems bakalauro ir magistro laipsnius.

20-imčiai studentų buvo įteikti diplomai su pagyrimu. 8 diplomai su pagyrimu atiteko SVMF.absolventams, 4 – JTGMF, 6 – SHMF ir 2 – BRIAI.

Diplomus su pagyrimu kasmet gauna bakalauro studijų absolventai universitetą baigę neturėdami mažesnio pažymio nei 8-etas ir iš baigiamojo darbo gavę 10-tuką bei magistrantai, studijų metais pasižymėję savo moksliniais darbais, turintys pažymius ne mažesnius negu 9 ir iš baigiamojo darbo taip pat gavę aukščiausią balą.

Ceremonijai pasiekus diplomų įteikimo dalį scenoje prie trijų foto sienelių išsirikiavo fakultetų atstovai, o studentai atsiimti diplomų buvo kviečiami ne žodžiu, bet virš foto sienelių kabančiuose ekranuose pasirodant jų pavardei.

Iškilmingos ceremonijos „Švyturio arenoje“ metu studentiškąjį himną „Gaudeamus“ atliko KU choras, o muzikine programa nuotaiką skaidrino violančelininkų dueto „T&K Duo“ atliekama muzika. Renginį vedė Simas Buziliauskas.

Absolventus pasveikino KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, KU tarybos pirmininkas, miesto meras Vytautas Grubliauskas bei KU Studentų sąjungos prezidentė Irma Vilutytė. Premijas savo baigiamaisiais darbais pasižymėjusiems studentams įteikė ir universiteto socialiniai partneriai – 1 premiją paskyrė Rotary klubas „Klaipėda“, 2 – Klaipėdos pramoninkų asociacija, 1 – Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“. Taip pat vienam absolventui buvo įteikta BRIAI tarybos premija.

Daugiau šventės akimirkų rasite ČIA