LT   |   EN      Mano KU   |   
KU Darbo tarybos rinkimų rezultatai

2018 m. kovo 5 d. Klaipėdos universitete vyko pakartotiniai KU Darbo tarybos rinkimai. Suskaičiavus balsavimo biuletenius nustatyta, kad rinkimuose dalyvavo 376 darbuotojai, o tai sudarė 38,61 proc. rinkimų teisę turinčių rinkėjų skaičiaus (rinkimų teisę turėjo 974 darbuotojai). Vadovaujantis Klaipėdos universiteto Darbo tarybos rinkimų tvarkos 22 punktu, 2018 m. kovo 5 d. pakartotiniai Klaipėdos universiteto darbo tarybos rinkimai skelbiami įvykusiais, kadangi juose dalyvavo daugiau kaip ketvirtadalis balso teisę turinčių darbuotojų.

Vadovaujantis Aprašo 23 punktu, išrinktais Darbo tarybos nariais skelbiami šie kandidatai:

  1. Asta Balčiūnienė, Baltų filologijos katedros vyresnioji mokslo darbuotoja;
  2. Arvydas Cesiulis, Politikos ir komunikacijos mokslų katedros lektorius;
  3. Silvija Tuminienė, Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyresnioji specialistė;
  4. Arūnas Baublys, Evangeliškosios teologijos centro vyresnysis mokslo darbuotojas;
  5. Martynas Bučas, Jūros tyrimų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas;
  6. Jūratė Varpukauskienė, Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyresnioji ekonomistė;
  7. Artūras Razbadauskas, Sveikatos mokslų fakulteto dekanas;
  8. Rimantas Stašys, Vadybos katedros profesorius;
  9. Saulius Šiliauskas, Politikos ir komunikacijos mokslų katedros docentas;
  10. Inga Marozienė, Infrastruktūros eksploatavimo ir statybos priežiūros tarnybos vadybininkė;
  11. Jurgita Senulienė, Bibliotekos vedėja.

Atsarginiais darbo tarybos nariais surinktų balsų mažėjimo tvarka tapo:

  1. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė, Jūros tyrimų instituto vyresnioji mokslo darbuotoja;
  2. Vaidotas Granickas, Viešojo administravimo ir socialinės geografijos katedros lektorius;
  3. Dalia Kašinskienė, Bibliotekos direktorė;
  4. Viktorija Vaitkevičienė, projekto Baltic Gender projekto vadovė, mokslo darbuotoja
  5. Jorika Buivydaitė, Sveikatos mokslų fakulteto vyresnioji specialistė;
  6. Linutė Juškevičienė, Viešojo administravimo ir socialinės geografijos katedros profesorė;
  7. Laura Tarozienė, Bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė;
  8. Samanta Lukė, Botanikos sodo vadybininkė;
  9. Vilma Burškytė, Gamtos mokslų katedros lektorė.

Balsavimo biuleteniuose kandidatams atiduoti balsų rezultatai 

Darbo tarybos rinkimų komisija