LT   |   EN      Mano KU   |   
KU dalyvauja projekte „Įveikiant kliūtis vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos link inkliuzinio bendradarbiavimo”
28-09-2020

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra kartu su trimis partneriais vykdo projektą „Įveikiant kliūtis vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos link inkliuzinio bendradarbiavimo”.

Projekto tikslaspagerinti medicinos, švietimo ir socialinių paslaugų prieinamumą bei kokybę vaikams, turintiems psichomotorinių sutrikimų ir jų šeimoms, LT ir RU pasienio teritorijose.

Remiantis abiejų valstybių specialistų patirtimi, įgūdžiais ir žiniomis, KU bus įkurta neorosensomotorinės diagnostikos laboratorija, kurioje naudojant novatorišką įrangą, bus įvertinta 100 vaikų, turinčių psichomotorinių sutrikimų. KU specialistai, remdamiesi diagnozės rezultatais, parengs tarpdisciplinines, biopsichosocialines reabilitacijos metodikos priemones,  siekiančias užkirsti kelią vaikų, turinčių psichomotorinių sutrikimų, socialinei atskirčiai.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programa parengta pagal Europos kaimynystės priemonę yra finansuojama Europos Sąjungos ir Rusijos Federacijos. Programa skatina ir plečia bendradarbiavimą per sieną tarp Lietuvos ir Rusijos pasienio regionų ir tiesiogiai prisideda prie bendro tikslo – pažangos kuriant bendrą gerovę ir gerą kaimynystę tarp dalyvaujančių šalių.

Projekto vykdymo laikotarpis: 2020.07.01 – 2022.06.30

Bendra projekto vertė: 640 260,20 €

Projekto koordinatorius: Vaikų psichoneurologinės sveikatos centras „Teremok“, Rusija

Projekto partneriai:

  • Klaipėdos Universitetas, Lietuva
  • Baltijos federalinis Imanuelio Kanto universitetas, Rusija
  • Lietuvos jūrų muziejus, Lietuva