LT   |   EN      Mano KU   |   
KU Botanikos sode lankytojų laukia išdykę moliūgai
26-10-2021

Artėjantį ilgąjį savaitgalį apsilankyti kviečia Klaipėdos universiteto Botanikos sodas. Jo kolektyvas svečiams parengė smagių netikėtumų, o smalsuoliams, vis norintiems sužinoti ką nors nauja, verta suskubti registruotis į edukacinę popietę ar intriguojančią ekskursiją apie augalus monstrus.

Rudeniškai spalvingo KU Botanikos sodo erdves papuošė išdykę moliūgai, kuriuos maloniai dovanojo kaimynai – Tauralaukio, Dragūnų ir kitų greta gyvenančių bendruomenių nariai. Pasklidę po pasivaikščiojimo erdves bei gerokai pakeitę savo įvaizdį, moliūgai kuria žaismingą nuotaiką ir mielai taps savaitgalio pasivaikščiojimo nuotraukų herojais.

Ketvirtadienį, spalio 28-ąją, 16 val. smalsuoliai kviečiami pasinerti į liaudies išminties lobynus ir sužinoti, kaip su augalų pagalba „prišaukti“ pinigus ar meilę, apsisaugoti nuo blogos akies, perskaityti savąjį augalų „horoskopą“. Edukacinės popietės dalyvių skaičius ribotas, registruotis prašoma iš anksto užpildant šią formą: https://forms.gle/3iLahQ4hQtiSUTBS9 .

Penktadienį, spalio 29 d., 16 val. KU Botanikos sodo komanda kviečia į ekskursiją „Tikrieji monstrai augalų karalystėje“. Registruotis ekskursijai čia https://forms.gle/SBquVNF2pdWfLVE56 . Įdomūs pasakojimai apie augalus, kurie žavi savo išvaizda, bet gali būti ne juokais pavojingi – garantuoti.

KU Botanikos sodas dirba kasdien nuo 8 iki 18 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 10 iki 18 val. Jeigu pasivaikščioti keliausite pavakarę, KU Botanikos sodo komanda pataria pasiimti žibintuvėlius.