LT   |   EN      Mano KU   |   
KU Botanikos sodas kviečia nuomotis eglutes!
20-11-2019

Artėjant gražiausios metų šventėms, Klaipėdos universiteto (KU) Botanikos sodas jau trečius metus iš eilės kviečia uostamiesčio ir aplinkinių rajonų gyventojus tausoti gamtą ir nuomotis kalėdines eglutes.

„Žmonės dažniausiai eglutes perka, o pasibaigus šventėms jos atsiduria gatvėse, patvoriuose ar prie komunalinių atliekų konteinerių. Taip ir gimė idėja pasiūlyti žmonėms nuomotis eglutes, kurias po švenčių galima grąžinti ir atgauti pusę sumokėtos sumos arba pasilikti ir pasisodinti, pavyzdžiui, savo namo ar sodybos kieme“, – sakė KU Botanikos sodo direktorė dr. Asta Klimienė.

Botanikos sodo darbuotojai pastebi, kad eglučių nuomos paslauga bėgant metams darosi vis populiaresnė – ankstesnių akcijų metu žmonės po švenčių grąžindavo apie 90 procentų išsinuomotų eglučių. Šiemet miestiečiai gali rinktis iš daugiau nei šimto žaliaskarių, kurių aukštis svyruoja nuo vieno iki dviejų metrų, o kainos – nuo dvylikos iki dvidešimt keturių eurų.

„Pastebime, kad susidomėjimas eglučių nuoma yra labai didelis. Šiemet turime apie du šimtus žaliaskarių ir vos per keletą dienų daugiau nei pusė iš jų jau rado šeimininkus. Tačiau tiems, kurie nori išsinuomoti eglutę, turime gerų žinių – pirmadienį tikimės sulaukti žaliaskarių papildymo, tad tie, kurie dar nespėjo atvykti pas mus ir išsirinkti Kalėdų atributo – tokią galimybę dar turės“, – pasakojo A. Klimienė.

Išsirinkti ir rezervuoti sau patinkančią eglutę galima apsilankius Klaipėdos universiteto Botanikos sode, adresu Kretingos g. 92. Darbo laikas nuo pirmadienio iki sekmadienio 8:00 – 18:00 val.