LT   |   EN      Mano KU   |   
KU „Blue Growth Leaders Academy“ renka naują dalyvių kursą
22-09-2021

Į Klaipėdos universitetą (KU) sugrįžta „Blue Growth Leaders Academy“ programa, kviečianti įvairių sričių specialistus semtis mėlynosios ekonomikos žinių, kuriomis dalinsis tarptautiniu mastu vertinami mokslininkai bei verslo praktikai iš visos Europos. Šiemet priėmimo geografija taps dar platesnė – virtualiose auditorijose susitiks ne vien lietuviai, bet ir dalyviai iš kitų Europos šalių.

Tarptautinė „Blue Growth Leaders Academy“ programa skirta verslo ir kitų organizacijų lyderiams, specialistams, visiems, kas siekia karjeros bei ketina plėtoti veiklą Mėlynojo augimo sektoriuje.

Programos tarptautiškumas atvers galimybę susipažinti su skirtingų sferų ekspertais bei tapti kokybiško networking’o platformos dalimi.

Priėmimas į kursus jau prasidėjo ir tęsis iki spalio 22 dienos. Programos vietų skaičius yra ribotas, todėl, surinkę pilną grupę, priėmimą stabdysime. Po priėmimo procedūros programos organizatoriai susisieks su dalyviais. Pirmasis programos modulis – „Įvadas į Mėlynąją ekonomiką“ bei grupių formavimas startuos spalio 27–29 dienomis.

Programa bus dėstoma anglų kalba.

Kurso dalyvio mokestis – 1200 eurų.

Išsami informacija apie kurso struktūrą, dėstytojus ir priėmimą: https://www.ku.lt/leaders_academy/index.php/home-page/

Aplikuoti į šią programą galite čia.