LT   |   EN      Mano KU   |   
KU bendradarbiaus su Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija
18-10-2019

Klaipėdos universiteto (KU) rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos (LJAA) Klaipėdos skyriaus pirmininke Ramune Juškaite.

„Šios bendradarbiavimo sutarties nauda bus abipusė. Dirbdami kartu su Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos Klaipėdos skyriumi galėsime didinti mūsų studentų teisinių žinių bagažą. Įsipareigojame dirbti kartu, todėl kursime bendrus projektus ir į juos stengsimės įtraukti kuo daugiau Klaipėdos universiteto studentų bei akademinių darbuotojų“, – pasirašius sutartį teigė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija yra advokatus ir advokatų padėjėjus iki 45 metų vienijanti organizacija. Pagrindiniai asociacijos tikslai yra skatinti teisinį išsilavinimą, ypač ilgalaikes organizacijos narių studijas, padėti ugdyti organizacijos narių praktinius įgūdžius, kelti kvalifikaciją, atstovauti organizacijos narių interesams įvairiose institucijose. Asociacijos skyriai veikia ne tik atskiruose Lietuvos miestuose, bet ir užsienio šalyse – Airijoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Vokietijoje.

„Reikia pasidžiaugti tuo, kad esame uostamiestis, kuris turi ir savo miesto universitetą, todėl pasitarėme ir nusprendėme, kad būtų gera idėja užmegzti ir palaikyti ryšį su vieninteliu Klaipėdoje esančiu universitetu. Būdami advokatais mes puikiai suvokiame, kad tiek universitetas, tiek jo bendruomenė, kasdien susiduria su įvairiais teisiniais klausimais ir mes, pasirašydami bendradarbiavimo sutartį, įsipareigojame, kad padėsime tokius klausimus spręsti. Taip pat kartu su universitetu organizuosime įvairius renginius, stengsimės dalintis gerąja patirtimi, užsiimsime KU akademinės bendruomenės ir studentų teisiniu švietimu, todėl manau, kad ši partnerystė turi labai gerų perspektyvų žvelgiant į ateitį“, – sakė Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos Klaipėdos skyriaus pirmininkė Ramunė Juškaitė.