LT   |   EN      Mano KU   |   
Konferencija apie gydymą natūraliomis priemonėmis susidomėjo šimtai dalyvių
29-10-2018

Dvi dienas pajūryje, Klaipėdos universitete ir „Atostogų parke“, vyko pirmoji Lietuvoje tarptautinė mokslinė – praktinė konferencija apie gydymą natūraliomis priemonėmis. Dviejose konferencijos dienose sulaukta apie 300 dalyvių ir pranešėjų.

Didžiausias dėmesys konferencijoje buvo skiriamas gydymui mineraliniu ir geoterminės kilmės vandeniu, gydomojo purvo terapijai. Ši konferencija – tai mokslo ir verslo bendradarbiavimo rezultatas.

Klaipėdos universitetas kartu su didžiausiu Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksu „Atostogų parkas“ sutelkė jėgas bendram tikslui – šviesti gydytojus, kineziterapeutus, ergoterapeutus, reabilitacijos ir SPA centrų specialistus apie galimybes gydyti pacientus ne tik cheminiais vaistais.

„Atostogų parke“ vyko mineralinio geoterminio vandens, sapropelio, pirčių terapijos (aromatoterapijos ir gintaro), TRX treniruočių, pilateso, kineziterapijos vandenyje, haloterapijos, masažo, Kneipo takelio praktiniai užsiėmimai, kuriuos vedė jungtinė Klaipėdos universiteto dėstytojų ir „Atostogų parko“ specialistų komanda.

Video siužetas apie vykusią konferenciją – čia.