LT   |   EN      Mano KU   |   
Valstybinis jūrų uostas kartu su Klaipėdos aukštosiomis mokyklomis surengė mokslinę-praktinę konferenciją
17-04-2019

Balandžio 17-18 dienomis, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kartu su uostamiesčio aukštosiomis mokykloms surengė bendrą mokslinę–praktinę konferenciją: „Darnus transportas. Dabartis ir ateities perspektyvos“.

Vienas iš konferencijos tikslų – dalintis patirtimi bei žiniomis, organizuoti mokslinius tyrimus, bendradarbiauti ugdant studentų praktinius gebėjimus, bendradarbiauti skleidžiant Lietuvos kaip jūrinės valstybės idėją ir kt.

Konferencijoje buvo skaitomi pranešimai naujausių transporto inžinerijos pasiekimų, žaliosios logistikos bei kitomis, su transportu susijusiomis temomis.

„Šis renginys naudingas ir verslui, ir aukštajam mokslui bei tiems, kurie dirba šioje srityje –  transporto inžinerijos specialistams.
Ketvirtoji pramonės revoliucija kalba apie tai, jog laimi ne tie, kurie yra dideli, o tie, kurie – greičiausi.

Tad, manau, visos naujosios technologijos, galimybės, apie kurias mes šiandien ir diskutuosime, bus efektinga ir naudinga vystant mūsų bendrą darbą tiek Klaipėdos regione, tiek ir visoje Lietuvoje“, – konferencijos atidarymo metu kalbėjo Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.