LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universitetui dėmesys iš Japonijos ir Vokietijos
27-09-2018

Klaipėdos universitetas (KU) rugsėjo 26-27 d., Vilniuje, LITEXPO parodų ir konferencijų centre dalyvauja didžiausiame gyvybės mokslų renginyje Baltijos šalyse „Life Sciences Baltics“.

Tai – vienintelis tarptautinis forumas Baltijos šalyse, suteikiantis galimybę biotechnologijų, medicininių prietaisų, farmacijos ekspertams susitikti, keistis idėjomis, užmegzti naujas pažintis ir partnerystes.

Šiemet renginyje tikėtasi sulaukti apie 1,5 tūkst. dalyvių ir delegacijų iš Japonijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, JAV ir kitų gyvybės mokslų srityje lyderiaujančių šalių.

KU mokslininkai parodoje pristato „Blue technology” principais taikomus laboratorinius tyrimus, biotechnologijas ir inovacijas: nuo genų iki ekosistemos, plaukiojančių salų, akvakultūros, aplinkos taršos matavimo įrenginių. Taip pat bus pristatomi vykdomų projektų rezultatai.

„Daugiausiai dėmesio sulaukiame iš įmonių parduodančių ir teikiančių cheminius reagentus bei iš Vokietijos ir Japonijos universitetų atstovų.

Daug klausimų sulaukiame ar jau veiklą pradėjo Jūros tyrimų institutas, kokią įrangą turime. Bendradarbiauti norėtų Vilniaus universitetas, Kauno technologijos universitetas, Aleksandro Stulginskio universitetas“, – dalijosi KU ekologijos ir aplinkotyros doktorantė Greta Srėbalienė.