LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universiteto studentui – vardinė stipendija
15-11-2018

Klaipėdos universiteto studentas už geriausius akademinius rezultatus apdovanotas vardine stipendija. Ją skyrė AB „Klaipėdos nafta“.

Bendrovė, vadovaudamasi 2018 m. spalio 26 d.  pasirašyta paramos sutartimi su Klaipėdos universitetu, skiria vienkartinę stipendiją Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Suskystintų gamtinių dujų terminalų inžinerijos studijų programos pirmosios pakopos studentams, įstojusiems į studijas 2017 ir 2018 metais.

„Stipendijos skiriamos tiems, kurių akademiniai rezultatai už semestrą grupėje yra geriausi (1 studentui), o stipendijos dydis priklauso nuo atitinkamos sesijos akademinių rezultatų vidurkio. Didžiausia premija džiaugsis tas studentas, kurio studijų vidurkis bus 8 balai ir daugiau. Jei geriausias rezultatas grupėje nesiekia 7,5 balų, stipendija tąkart skiriama nebus“, – teigė AB „Klaipėdos nafta“ atstovai.

Stipendija už pavasario sesijos rezultatus atiteko KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Suskystintų gamtinių dujų terminalų inžinerijos bakalauro studijų programos II kurso studentui Klaidui Drevinskui. Šia AB „Klaipėdos naftos“ įsteigta premija Klaidas apdovanojamas jau antrą kartą: jo 2017-2018 studijų metų rudens semestro rezultatai taip pat buvo geriausi grupėje.

„Gavęs stipendiją jaučiuosi puikiai, tai veda mane į priekį ir motyvuoja. Esu maksimalistas ir stengiuosi viską daryti kruopščiai, kad tai turėtų gerą rezultatą, o tai reikalauja šiek tiek pastangų, tad ir pelnyti šią vardinę stipendiją buvo gan sudėtinga. Tačiau, kaip ir minėjau, tokie laimėjimai mane motyvuoja“, – kalbėjo K. Drevinskas ir atskleidė kam bus skirta stipendija.

„Ji papildys ateities verslo fondą, kurį kaupiu iš tokių pajamų, kaip ši stipendija, o fondas bus skirtas kokiam nors verslui kurti“, – sakė KU studentas.

Kilęs iš Biržų į uostamiestį mokytis vaikinas atvyko dėl kelių priežasčių.

„Visada norėjau gyventi uostamiestyje. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl rinkausi studijas Klaipėdos universitete. Ir, žinoma, pasirinkau specialybę, kuri, mano nuomone, ateityje turi perspektyvų. Puikiai žinau, kaip pasaulyje SGD plečiasi“, – teigė K. Drevinskas.

Vardinės stipendijos laimėtojas kitiems studentams linki neatidėlioti darbų ir jų nekaupti.

„Taip bus lengviau gyventi“, – sako jis ir pataria darbus atlikti bet kurią laisvą minutę.

Klaipėdos universiteto bendruomenė sveikina Klaidą Drevinską ir džiaugiasi ilgalaikiu bei produktyviu bendradarbiavimu su AB „Klaipėdos Nafta“, skatinat studentų mokslinį aktyvumą, o taip pat prisidedant prie studijų proceso.