LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universiteto miestelyje jau šviečia KU KALĖDOS

Vakar vakare kalėdinėmis šviesomis įsižiebė viena charakteringiausių ir gražiausių uostamiesčio vietų – Klaipėdos universiteto miestelio aikštė.

Šventinė dekoracija – šviečiančios raidės, Klaipėdos universiteto Botanikos sode išaugintų visžalių medelių giraitė ir skambanti muzika – šviesą ir kalėdinę nuotaiką skleis iki pat Trijų karalių. Pirmąkart kalėdiškai apšviestas ir didysis šios aikštės akcentas – Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto pastatas. Šviesos srautas nukreiptas ir į svarbiausią šio statinio akcentą – bokšto laikrodį.

„Esame miesto bendruomenės dalis. Norime prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo Klaipėdoje. Ši metų pabaiga labai neįprasta visiems – neleidžiama būriuotis, triukšmingai švęsti, bet būti gryname ore, vaikščioti niekas nedraudžia. Tad jeigu klaipėdiečiai įtrauks mūsų miestelio aikštę į savo pasivaikščiojimų maršrutą ir čia patirs malonių įspūdžių, nuoširdžiai džiaugsimės. Žinoma, reikia nepamiršti saugumo reikalavimų“,- sako KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Nors lankytojų srautai Universiteto miestelyje dėl valstybėje įvesto karantino pastebimai sumažėję, bet pro šią vietą praeinantys žmonės ar KU darbuotojai mielai fotografuojasi ir jau dalijasi nuotaikomis iš kalėdinės aikštės.

„Negalime švęsti drauge, bet galimybės kurti šventinę nuotaiką ir ja dalintis iš mūsų niekas neatėmė. Universiteto bendruomenė Adventą pradėjo širdis šildančia kalėdinių vainikų pynimo akcija. 30 mūsų nupintų vainikų su gerumo žinia apie artėjančias Kalėdas iškeliavo į vienišų uostamiesčio senolių namus. O dabar šviečiame ir dalijamės savo šviesa“,- sako Inga Petrauskienė, Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė. Ji kviečia aikštės lankytojus fotografuoti ar fotografuotis šventinėje aikštėje, kelti nuotraukas į „Instagram“ tinklo istorijas (stories) bei žymėti jose @klaipedauniversity. Gražiausia išrinktos nuotraukos autorius gruodžio 28-ąją sulauks dovanų.

Kalėdinis KU miestelio akcentas – dar viena Universiteto 30-ąjį jubiliejų įprasminančių 30 patirčių programos dalis.

Visai neseniai Klaipėdos universitete buvo įgyvendinta dar viena 30-mečio patirtis – universiteto darbuotojai nupynė 30 Advento vainikų, kurie nukeliavo į uostamiesčio senolių namus bei pas Telšių vyskupijos „Carito“ Klaipėdos regiono globos namų gyventojus. Šią patirtį pristatantį vaizdo įrašą galite matyti žemiau.