LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitete vyksta Tarptautinė savaitė „Erasmus+“

Klaipėdos universiteto Studijų skyrius gegužės 2–5 dienomis organizuoja 4-ąją „Tarptautinę savaitę“. Į šią savaitę pakviesti universitetų partneriai, dėstytojai ir darbuotojai iš įvairių šalių, su kuriais Klaipėdos universitetas turi sudaręs „Erasmus+“ programos sutartis, ir tie, kurie domisi bendradarbiavimu su mūsų institucija.

Tomis dienomis į Klaipėdą atvyks svečių iš Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Ispanijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Rumunijos, Čekijos ir Turkijos universitetų. Visą savaitę bus pristatomas Klaipėdos universitetas, jo struktūra, studijos, veikla. Bus rengiamos ekskursijos po Klaipėdos universiteto miestelį, Klaipėdos miestą ir Kuršių neriją. Vyks edukaciniai užsiėmimai, bus skaitomi pranešimai, vedami mokymai, vyks diskusijos.

Užsienio universitetų dėstytojai skaitys paskaitas Klaipėdos universiteto studentams, tuo tarpu tų universitetų darbuotojai lankysis įvairiuose Klaipėdos universiteto administraciniuose padaliniuose, kur dalinsis gerąja patirtimi.

Gegužės 3 d. 13.30 val., Senato salėje (adresas: Herkaus Manto 84), vyks užsienio universitetų mugė. Joje galėsite susipažinti su užsienio universitetais, iš pirmų lūpų išgirsti apie jų siūlomas studijas per Erasmus+ mainų programą.

Nepraleiskite progos atverti duris į tarptautinį studijų pasaulį!