LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitete vyksta studentų priėmimas naujiems studijų metams

Klaipėdos universitete vyksta studentų priėmimas naujiems studijų metams

Kaip ir kasmet, besibaigiant abiturientų egzaminų maratonui, aukštosios mokyklos pradeda priėmimą naujiems studijų metams. Klaipėdos universitete, kaip ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose, pirmasis bendrojo priėmimo prašymų registracijos etapas prasidėjo birželio 1 dieną.

Pirmieji 2017 m. priėmimo rezultatai

Praėjus daugiau nei dviem stojimų į bakalauro studijas savaitėms Klaipėdos universitete kaip pirmasis prioritetas studijuoti pateikti 319 pageidavimai, kaip bet kuris prioritetas – 1336. Į antrosios pakopos ir profesines (laipsnio nesuteikiančias) studijas kaip pirmasis prioritetas pateikti 186 pageidavimai, kaip bet kuris – 390.

2016 metais, pasibaigus registracijos laikotarpiui į bakalauro studijas, kaip pirmąjį prioritetą pasirinko 853 moksleiviai, kaip bet kurį prioritetą – 3391. Į antrosios pakopos studijas kaip pirmąjį prioritetą pasirinko 569, kaip bet kurį – 1308 būsimieji studentai.

Primename, kad prašymų į bakalauro studijas registracija vyks iki liepos 19 d., 17 val. Jeigu į pasirinktą studijų programą yra numatyti stojamieji egzaminai ar motyvacijos vertinimas, prašymą reikia registruoti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki stojamųjų egzaminų arba motyvacijos vertinimo. Į antrosios pakopos magistrantūros ar profesines (laipsnio nesuteikiančias) studijas dokumentų registracija vyks iki liepos 3 d., 12 val.

Kol kas matyti, kad daugiausia prašymų sulaukia šios bakalauro laipsnio studijų programos: psichologija, slauga, kineziterapija ir vaikystės pedagogika. Daugiausia susidomėjimo sulaukė šios magistrantūros studijų programos: pedagoginė psichologija, sveikatos priežiūros vadyba, šeimos edukologija ir vaiko teisių apsauga, konsultavimo psichologija.

Svarbios datos būsimiems studentams

Liepos 24 dieną būsimi bakalauro studijų programų studentai pakvietimus studijuoti gaus elektroniniu paštu arba per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) sistemą.

Antrasis etapas į bakalauro studijų programas prasidės liepos 28 d., 12 val., ir tęsis iki liepos 30 d., 17 val. Šiuo laikotarpiu LAMA BPO sistemoje bus skelbiamas laisvų vietų skaičius, neįstojusieji pirmajame etape galės dar kartą bandyti pretenduoti į likusias vietas.

Būsimieji magistrantai pakvietimus studijuoti gaus elektroniniu paštu liepos 10 d. Antrasis magistrantūros ir profesinių (laipsnio nesuteikiančių) studijų etapas vyks nuo liepos 13 iki 17 d., 12 val.

Papildomas priėmimas, kuriame galės dalyvauti ir asmenys, nedalyvavę nei pirmajame, nei antrajame etape, vyks nuo rugpjūčio 10 iki 16 d., 17 val.

Kolegijų absolventai, norintys studijuoti universitete antrosios pakopos studijose, turi įgyti universitetinį bakalauro laipsnį arba baigti papildomąsias studijas. Prašymų studijuoti sutrumpintose studijose bakalauro laipsniui įgyti ar papildomose studijose dokumentų registracija vyksta iki liepos 13 d., 16 val.