LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitete – „Tarptautinė savaitė“

Gegužės 2 d. Klaipėdos universitete (KU) startavo jau penktus metus organizuojama „Tarptautinė savaitė“. Iki gegužės 5-osios universitete viešės dėstytojai ir administracijos darbuotojai iš 14 skirtingų Europos universitetų: Suomijos, Graikijos, Slovakijos, Vokietijos, Lenkijos, Rumunijos, Norvegijos ir kt. Kol vyks „Tarptautinė savaitė“, KU lankysis užsienio partneriai iš šalių, su kuriomis KU turi sudariusi Erasmus+ programos sutartis, ir besidomintieji bendradarbiavimu su Klaipėdos universitetu.

„Tarptautinės savaitės“ atidarymo renginyje susirinkusiuosius sveikino KU studijų prorektorė prof. dr. Leta Dromantienė: „Tarptautinis bendradarbiavimas universiteto absolventams suteikia naujų galimybių, didina konkurencingumą. Džiaugiamės, kad jūs pasidalinsite geriausiomis praktikomis iš savo universitetų, tai suteiks daugiau galimybių ir naujų žinių“.

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas sveikino atvykusiuosius į Klaipėdą – laisvą ir džiauzuojantį miestą. „Tai tik trumpa savaitė, kad galėtumėte įgyvendinti savo tikslus, atrasti Klaipėdą. Tikiu, kad per šį laiką jums pavyks įsitikinti, jog Klaipėda ir Klaipėdos universitetas turi laisvą mintį ir jūros dvasią. Linkiu gero buvimo Klaipėdoje.“

„Tarptautinės savaitės“ organizatorė KU Studijų skyriaus Tarptautinių studijų vyresnioji specialistė Dalia Želvytė-Mockuvienė pasakojo, kad renginio metu bus pristatytas Klaipėdos universitetas, studijos, Klaipėdos miestas. Dalyviams bus skaitomi pranešimai, vedami mokymai, vyks diskusijos. Užsienio universitetų dėstytojai skaitys paskaitas KU studentams, lankysis universiteto administracijos padaliniuose, kur dalinsis gerąja patirtimi.

„Šis renginys prisideda prie universiteto tarptautiškumo. Tie studentai, kurie nedrįsta išvykti studijuoti pagal Erasmus+ programą, turi galimybę dalyvauti paskaitose, kurias skaito iš užsienio atvykę dėstytojai. Administracijos darbuotojai taip pat turi galimybę susitikti ir pabendrauti su žmonėmis, kurie dirba tokį patį darbą, tik užsienio universitete“, – pasakojo D. Želvytė-Mockuvienė.