LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitete – Tarptautinė mokslinė konferencija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui

2018 m. rugsėjo 20-21 d. Klaipėdos universitete vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Atvirumas pasauliui ir moderniosios tautos gimimas rytiniame Baltijos jūros regione“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.

Konferencijoje bus siekiama atskleisti, kaip Baltijos jūros rytinėje pakrantėje, po Pirmojo pasaulinio karo vykę politiniai ir sociokultūriniai procesai, formavo modernias regiono valstybes: Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje.

Į konferenciją atvykstantys dalyviai iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Lenkijos, Vokietijos, Ukrainos bei Lietuvos skaitys pranešimus ir diskutuos apie valstybių vidaus politiką, kultūrą, švietimą, tautinių mažumų padėtį bei užsienio politiką.

Konferenciją organizuoja Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas su Klaipėdos miesto savivaldybe. Partneriai – Lietuvos istorijos institutas ir Thomo Manno kultūros centras Nidoje. Konferenciją finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė pagal  Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimo Klaipėdoje programą.

Konferencija vyks Universiteto Aula Magna konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 90-2, PC “Studlendas” pastatas).

Pradžia: rugsėjo 20 d. 11.00 val.

Konferencijos programa

Lietuvių ir anglų kalbomis skaitomi pranešimai bus verčiami sinchroniniu vertimu.

Kontaktinė informacija:

doc. dr. Silva Pocytė

KU BRIAI vyresnioji mokslo darbuotoja

tel.: +37046398804