LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universitete – svečiai iš Honkongo
05-03-2019

Vasario 28 dieną, Klaipėdos universitete lankėsi viešnios iš Honkongo universiteto: Pedagogikos fakulteto dekanė prof. dr. Susan Bridges bei mokslo darbuotoja dr. Monaliza Maximo Chian. Vizito metu su akademine bendruomene diskutuota švietimo klausimais, vyko susitikimas ir su KU Tarybos pirmininku, Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku. 

„Mane labiausiai įkvepia, kad šis pedagogikos universitetas yra ketvirtas stipriausias pasaulyje savo srityje, o kai kuriose srityse netgi lenkia Oksfordo universitetą.

Tad galime įsivaizduoti, kokio kalibro tai yra universitetas ir kaip tai yra svarbu mums, nes KU kartu su Honkongo universitetu dalyvauja bendruose tarptautiniuose projektuose, „Erasmus“ programose“, – sakė V. Grubliauskas.

Anot KU rektoriaus prof. dr. Artūro Razbadausko, universitetui ryšių užmezgimas su vienu stipriausių pasaulyje universitetu yra labai didelis pasiekimas stiprinant ir plėtojant tarptautiškumą.

Universitete bei merijoje vykusių susitikimų metu buvo diskutuota švietimo bei sveikatos klausimais.

Honkongo universitetas yra lyderis daugelyje mokslo sričių, pasauliniuose reitinguose užimantis aukštas vietas, pavyzdžiui The Times Higher Education World University Rankings 2019, į kurį įtraukta 1,250 universitų, Honkongo universitetas užima bendrą 36 poziciją, o  Edukologijos fakultetas – 4-ą. Universitetas didelį dėmesį skiria tarptautiškumui, inovacijoms, tarpdiscipliniškumui ir praktiniam žinių pritaikymui visuomenėje.