LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitete stažuojasi Astanos medicinos magistrantai iš Kazachstano

Klaipėdos universitete (KU) dviejų savaičių stažuotę atliko Kazachstane įsikūrusio Astanos medicinos universiteto magistrantūros medicinos studentai. KU ir Astanos medicinos universitetas 2013 m. pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą dėl akademinio bendradarbiavimo. Intensyvus universitetų bendradarbiavimas vyksta iki šiol. Magistrantai ir doktorantai iš Kazachstano porą kartų per metus atvyksta klausyti paskaitų į KU Sveikatos mokslų fakultetą (SvMF).

Medicinos magistrantams dėstė KU SvMF Medicinos technologijų katedros vedėjas prof. dr. Arvydas Martinkėnas bei prof. habil. dr. Kęstutis Kardelis.

Gegužės 22 dieną 22 studentai iš Kazachstano lankėsi pas laikinai KU rektoriaus pareigas einantį prof. dr. Artūrą Razbadauską. Praktikuojantys įvairių sričių medikai iš Kazachstano KU rektoriui pasakojo apie savo įspūdžius Lietuvoje: „Džiaugiamės dėstytojų profesionalumu ir puikiai pateikiama informacija paskaitų metu. Taip pat čia Lietuvoje labai geras oras, o Klaipėdoje graži aplinka: jūra, šalia universiteto parkas, kur galima pasivaikščioti“, – pasakojo studentai iš Kazachstano.

Taip pat studentai pažymėjo, kad Klaipėdoje žmonės puikiai kalba ir rusiškai, ir angliškai. „Smagu matyti, kad Klaipėdoje žmonės yra aktyvūs, sportuoja, važinėja dviračiu, leidžia laisvalaikį su šeimomis“.

Gegužės 23 dieną studentai iš Astanos medicinos universiteto lankysis Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.