LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universitete – projekto partnerių, priklausančių Europos universitetų tinklams, susitikimas
13-10-2021

Spalio 12-14 dienomis Klaipėdos universitete vyksta projekto „Inovatyvus medicinos ir sveikatos mokslų studentų ugdymas, siekiant geresnio besilaukiančių ir pagimdžiusių moterų sveikatos poreikių patenkinimo“ („INSTEpp“) partnerių – Klaipėdos universiteto, Opolės universiteto ir Kadizo universiteto – susitikimas.

Trečiadienio popietę svečius su sėkminga projekto iniciatyva pasveikino ir Klaipėdos universiteto Rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas. Susitikimo metu buvo kalbėta apie kartu sėkmingai vystomas projektines veiklas ir galimybes bendradarbiaujant inicijuoti naujus tarptautinius mokslo projektus bei aptarta idėja intensyvinti tarpuniversitetinius studentų mainus.

Klaipėdos universiteto, Opolės universiteto ir Kadizo universiteto partnerių sąjunga įgyvendinat tarptautinį mokslo projektą („INSTEpp“) yra Europos universitetų tinklų bendradarbiavimo pavyzdys – visi trys universitetai priklauso Europos universitetų tinklams: Opolės universitetas yra Europos universiteto FORTHEM narys, Kadizo universitetas – SEA EU (European University of the Seas), o Klaipėdos universitetas priklauso EU-CONEXUS Europos universitetui (European University for Smart Urban Coastal Sustainability).