LT   |   EN      Mano KU   |   
Klaipėdos universitete įvyko penktoji Tarptautinė Edukologijos doktorantūros metodologinė konferencija
10-10-2016

Klaipėdos universitete įvyko penktoji Tarptautinė Edukologijos doktorantūros metodologinė konferencija

Klaipėdos universitete spalio 7 d. įvyko penktoji Tarptautinė Edukologijos doktorantūros konsorciumo dalyvių (KU, MRU, VDU, VU ir Aveiro Universiteto) metodologinė konferencija.  Sveikinimo žodį konferencijos dalyviams tarė KU mokslo ir meno prorektorė doc. dr. Rita Vaičekauskaitė. Taip pat atvykusiems doktorantams gražių sveikinimo žodžių negailėjo HUMF dekanė prof. dr. Ingrida Baranauskienė bei Jungtinės edukologijos doktorantūros komiteto pirmininkė KU prof. dr. Liudmila Rupšienė. Konferenciją moderavo VDU prof. habil. dr. Margarita Teresevičienė, MRU prof. dr. Valdonė Indrašienė ir KU prof. dr. Rūta Girdzijauskienė.

Konferencijos metu buvo aptarti antrų ir trečių metų doktorantų tyrimo projektai, diskutuota aptariant tyrimų problematiką. II ir III kurso Edukologijos krypties doktorantai pristatę savo tyrimų projektus, sulaukė rekomendacijų, pagyrų ir konstruktyvios kritikos. Dalis doktorantų dalyvavo sesijoje anglų kalba su Aveiro universitetu, kur sulaukė užsienio mokslininkų rekomendacijų.

Po konferencijos doktorantai buvo pozityviai nusiteikę, sakė jog konferencija jiems buvo labai naudinga, siekiant tobulinti savo tyrimo projektus. Tuo tarpu konferencijoje dalyvavę pirmo kurso doktorantai teigė, jog pasisėmė patirties iš vyresniųjų ir lauks kitos konferencijos ateinančiais metais.

R. Gorodeckienės nuotr.