LT   |   EN      Mano KU   |   
Pasirinkite teksto dydį
Klaipėdos universitetas stiprina ryšį su Kretingos J. Pabrėžos universitetine gimnazija

Klaipėdos universitetas ir Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija dar penkeriems metams pratęsė bendradarbiavimo sutartį. Šiandien ją savo parašais patvirtino KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir gimnazijos direktorius Kęstutis Trakšelys.

Tiek vienos, tiek kitos sutarties pusių atstovai tvirtino, jog bendrystės ryšiai, siejantys Klaipėdos universitetą su vienintele iki šiol regione buvusia universitetine gimnazija, naudingi abiem pusėms ir jie nėra tik formalumas. Pagal statistinius stojamųjų duomenis, Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazija yra antroji mokykla pagal abiturientų, pasirinkusių studijas KU, skaičių.

„Mūsų tikslas didinti universitetinių studijų prieinamumą regiono jaunimui. Norime, kad moksleiviai dar mokyklos suole turėtų galimybę pažinti Universitetą, atlikti čia tam tikras praktikas ir į stojamuosius ateiti jau su sukauptu balų kreditu. Tam esame sugalvoję programą „Tapk Universiteto studentu dar tebesimokydamas“,- sakė sutarties pasirašyme dalyvavusi KU Sveikatos mokslų fakulteto dekanė prof. dr. Leta Dromantienė.

Sutartis pasirašyta KU Botanikos sode, kur Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos pedagogų kolektyvui buvo surengta pažintinė edukacija.