LT   |   EN      Mano KU   |   
 Klaipėdos universitetas ir „Ąžuolyno“ gimnazija keisis žiniomis bei patirtimis
31-05-2021

Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos direktorė Vilija Prižgintienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią abi mokymo įstaigos įsipareigojo stiprinti tarpusavio ryšius ir žinių mainus.

Puikiais abiturientų pasiekimais šalyje garsėjanti uostamiesčio „Ąžuolyno“ gimnazija siekia stiprinti gamtos mokslų kryptį. „Tai vienas iš mūsų prioritetų ir labai norėtumėm, kad mūsų moksleiviai turėtų galimybę susipažinti su Klaipėdos universiteto laboratorijomis,–  šios srities mokslininkų vykdomais tyrimais ir pagal galimybes galėtų patys ten atlikti praktinius darbus“,–  sako gimnazijos vadovė.

„Mūsų tikslai ir matymas sutampa. Gamtos mokslų srityje dirbantys KU mokslininkai yra pelnę tarptautinį pripažinimą, Jūros tyrimų instituto laboratorijos aprūpintos naujausia įranga. Esame suinteresuoti jaunųjų talentų pritraukimu studijoms, o po jų ir mokslinei karjerai. Kaip klaipėdiečiai, savo krašto patriotai, turime ir kitą tikslą – kad kuo daugiau gabaus jaunimo liktų mūsų mieste, tad turime jiems suteikti maksimalias galimybes augti“,– po sutarties pasirašymo teigė KU vadovas.

Abi mokymo įstaigos mato perspektyvą bendradarbiauti ir kitose jaunimo ugdymo srityse, taip pat organizuojant mokslines konferencijas, suteikiant gimnazijoje vietas praktikoms Universitete rengiamiems pedagogams.